آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز198
mod_vvisit_counterدیروز119
mod_vvisit_counterاین هفته1226
mod_vvisit_counterهفته قبل1197
mod_vvisit_counterاین ماه3263
mod_vvisit_counterماه گذشته5847
mod_vvisit_counterکل بازدیدها565780

بازدیدکننده جاری : 1


 

دوستان  و همراهان  گرامي، سايت  آكادمي در دست بازسازي مي باشد

كلاس هايمان را از پاييز از سر خواهيم  گرفت

 

 

 

اسامی پذیرفته شدگان ترم زمستان96

 دوستان و همراهان گرامی

با درود

 

برای دیدن اسامی پذیرفته شدگان کلاسهای دوره ی B و دوره ی C در ترم زمستان96 (به روز شده در تاریخ 21 دی ماه) لطفا اینجا کلیک نمایید.

 

با سپاس

آکادمی ناصری

***************************************************************************************

 شروع ثبت نام در ترم زمستان 96

دوستان گرامی

با درود،


فرم ثبت نام کلاس های آکادمی از امروز (دوشنبه 6 آذرماه) در سایت آکادمی قرار داده شده است. بدین منظور ، به منوی "ورود/عضویت/ ثبت نام" و در آنجا به بخش "درخواست ثبت نام" مراجعه نمایید.

توجه فرمایید که مهلت ثبت نام تا 30 آذر 96  می باشد. بنابراین به درخواست هایی که پس از آن تاریخ به دست ما برسد ترتیب اثر داده نخواهد شد.

پس از پایان مهلت ثبت نام،  تایید شدگان، به کلاس های درخواستی دسترسی خواهند داشت.

 

با سپاس

آکادمی ناصری

********************************************************

شروع کلاس "تئوری گروه در فیزیک"

 دوستان و همراهان گرامی

 با درود

 به آگاهی پذیرفته شدگان کلاس "تئوری گروه در فیزیک" می رسانیم، اولین جلسه این کلاس از روز دوشنبه 15 آبان 96  برروی سایت آکادمی قرار گرفته است.

 لازم به یادآوریست هر جلسه تنها دو هفته قابل دسترس خواهد بود. لطفا با دانلود به موقع فیلم ها و مطالعه هر جلسه، با استاد و سایر شرکت کنندگان کلاس همگام باشید تا مشکلی در روند یادگیری شما پیش نیاید.

 

با سپاس

آکادمی ناصری


شروع ترم بهار 96

 قابل توجه پذیرفته شدگان ترم بهار 96:

 دوستان گرامی، کلاسهای دوره B (مفاهیم آشوب/مدل داناکی، مفاهیم نسبیتی ، مفاهیم کوانتومی و جبر خطی)  از روز شنبه 16 اردیبهشت، قابل دسترس پذیرفته شدگان محترم قرار خواهد گرفت.

 از این به بعد، شنبه هر هفته، جلسه جدیدی از کلاسها بر روی وب سایت آکادمی قرار می گیرد.

 

با سپاس

آکادمی ناصری

اسامی پذیرفته شدگان ترم بهار96

 دوستان و همراهان گرامی

با درود

 

برای دیدن اسامی پذیرفته شدگان کلاسهای دوره ی B در ترم بهار96 (به روز شده در تاریخ 11 اردیبهشت ماه) لطفا اینجا کلیک نمایید.

 

با سپاس

آکادمی ناصری

 شروع ثبت نام در ترم بهار96

دوستان گرامی

با درود،


فرم ثبت نام کلاس های آکادمی از امروز (5شنبه 17 فروردین ماه) در سایت آکادمی قرار داده شده است. بدین منظور ، به منوی "ورود/عضویت/ ثبت نام" و در آنجا به بخش "درخواست ثبت نام" مراجعه نمایید.

توجه فرمایید که مهلت ثبت نام تا 31 فروردین 96  می باشد. بنابراین به درخواست هایی که پس از آن تاریخ به دست ما برسد ترتیب اثر داده نخواهد شد.

پس از پایان مهلت ثبت نام،  تایید شدگان، به کلاس های درخواستی دسترسی خواهند داشت.

 

با سپاس

آکادمی ناصری

شروع کلاس "ریاضی رویش و پدیدآیی"

 دوستان و همراهان گرامی

 با درود

 ضمن پوزش به دلیل دیرکردی که در برگزاری کلاس "ریاضی رویش و پدیدآیی" بوجود آمد، به آگاهی پذیرفته شدگان  می رسانیم، اولین جلسه این کلاس از روز شنبه 5 فروردین 96  برروی سایت آکادمی قرار گرفته است.

 لازم به یادآوریست هر جلسه تنها دو هفته قابل دسترس خواهد بود و در اين دو هفته بايد هر یک از اعضا، نتيجه برداشت و نظر خود را برای آقای دكتر ناصرى ارسال دارند. لطفا با دانلود به موقع فیلم ها و مطالعه هر جلسه، با استاد و سایر شرکت کنندگان کلاس همگام باشید تا مشکلی در روند یادگیری شما پیش نیاید.

 

با سپاس

آکادمی ناصری

اسامی پذیرفته شدگان کلاسهای "تئوری گروه در فیزیک" و "تئوری کوانتوم3"

 

دوستان و همراهان گرامی

 با درود

 

   برای دیدن اسامی پذیرفته شدگان  کلاسهای "تئوری گروه در فیزیک" و " تئوری کوانتوم3" (به روز شده در تاریخ 23 آذر96) لطفا اینجا کلیک نمایید.

 

با سپاس

اکادمی ناصری


 اسامی پذیرفته شدگان کلاس "ریاضی رویش و پدیدآیی"

 

دوستان و همراهان گرامی

با درود

 

 برای دیدن اسامی پذیرفته شدگان  کلاس "ریاضی رویش و پدیدآیی"(به روز شده در تاریخ 24 فروردین 96) لطفا اینجا کلیک نمایید.

 

با سپاس

آکادمی ناصری

ثبت نام درس "ریاضی رویش و پدیدآیی"

 قابل توجه اعضا گرامی،

با درود،

 فرم ثبت نام کلاس "ریاضی رویش و پدیدآیی"(mathematics of emergence)   از سری مجموعه دروس "مدل داناکی" هم اکنون بر روی وبسایت آکادمی قرار گرفته است. بدین منظور لطفا به بخش "ورود/عضویت/ ثبت نام" و در آنجا به بخش "درخواست ثبت نام" مراجعه نمایید.

توجه فرمایید مهلت ثبت نام تا پایان آذر ماه 95 می باشد.

 

با سپاس

آکادمی ناصری

 

مجموعه دروس مدل داناكى

 دوستان و همراهان گرامی

 با درود،

 

به آگاهی شما عزیزان می رسانیم که مجموعه دروس "مدل داناکی" به زودی در آکادمی ناصری ارائه خواهد شد.

 

 ساختارمدل داناكى:

- بررسى و مطالعه ساختار رياضي به كمك رياضى!

- وقتى مغز خودش را مطالعه مى كند!

- آرايشگرى كه همزمان بايد و نبايد خود را آرايش كند!

- از تفاوت 'د' در 'داد' و 'د' ها در 'دل' و 'ديبا' تا تفاوت دو 'ريه' در يك انسان و 'ريه' هاى دو انسان!

- 'نسبيت' ثابت هاى رياضى: وابستگى مقدار ثابت ها به ناظر!

- اعداد 'ناگويا' يا 'گنگ' (راديكال ٢، عدد پى، ... ) و واقعيت آنها در طبيعت!

- دردسر توصيف آشوب به كمك حساب ديفرانسيلى و توصيف گرانش با هندسه ديفرانسيلى!

- جهان تك قانونى كه تنها با يك معادله توصيف مى شود!

- توپولوژى جهانى كه رشد و ديناميك آن را صفرهاى تابع زيتاى ريمان ديكته مى كنند!

- بيولوژى و پزشكى 'رياضى-اساس' و سلامتى و بيمارى به زبان صفرهاى توابع زيتا!

مداواى 'بيمار' و نه 'بيمارى'!

 مجموعه اين دروس كه شامل رياضى، فيزيك، بيولوژى و فلسفه مى شود بحث بنيادى ما در آكادمى ناصرى و چارچوب مدل داناكى آنرا شكل مى دهد و به توصيف جهانى مى پردازد كه بر اساس تنها يك قانون و يك معادله 'رشد' مى كند (در زمان پديد مى آيد). عنوان 'رویش و پديدآيى' در اين بحث به اختصار براى بيان 'پديد آينده' (emergent) پيشنهاد شده است.

به علت حجم زياد مطالب، اين مجموعه در قالب چهار درس متوالى ارائه مى شود.

١- رياضى رویش و پديدآيي (mathematics of emergence): بعد از آشنايي با مقدمات تئورى اعداد و 'جبر گويا' به محدوديت هاى حساب ديفرانسيلى (calculus) در توصيف پديده هاى غيرخطى (مانند خود جهان و موجود زنده) مى پردازيم. در بخش بعدى وارد موضوع مهم 'ناسازگارى' (inconsistency) و 'ناكامل بودن' (incompleteness) سيستم هاى فورمال (Formal/axiomatic systems) و به دنبال آن قضاياى گودل (Gödel Theorems) مى شويم. بخش مهمى از اين درس را نيز به آناليز كمپلكس (complex analysis)، سطوح ريمانى (Riemann Surface) و نيز جبر كليفورد (Clifford algebra) اختصاص داده ايم. در پايان، آموخته هايمان در بحث هندسه سيمپلكتيك (symplectic geometry) را بازبينى مى كنيم و آشوب هميلتونى و به ويژه رفتار شبه پريوديك (pseudo periodic) را با توجه به بحث جبر گويا بازنگرى مى كنيم.

٢- فيزيك رویش و پديدآيي (physics of emergence): اينجا اساس صحبت ما آشوب كوانتومى (Quantum Chaos) و 'تابع زيتاى ريمان' (Riemann Zeta Function) مى باشد. با توجه به آموخته هايمان در درس هاى تئورى كوانتوم، تئورى نسبيت و تئورى آشوب (chaos theory) و به ويژه بحث خاص آكادمى با عنوان 'المان هاى بنيادى فضاى فازى' (fundamental elements of phase space)، زمينه را براى تعريف جهانى كه تنها بر اساس يك قانون پديد مى آيد (emergent universe) و 'رشد'مى كند آماده مى سازيم. در توصيف اينچنين جهانى، كلاس مان را با 'آشوب كوانتومى' آغاز مى كنيم و تابع زيتاى ريمان و ويژگى صفرهاى زيتا (Zeta Zeros) را مطالعه مى كنيم و در ادامه با توابع 'ال' (L-Functions) آشنا مى شويم.

٣- بيولوژى رویش و پديدآيي (biology of emergence): به دنبال آشنايي با ساختار و رفتار جهان مدل پديدايي، اين بار بحث مان را بر روى موجودات زنده متمركز مى كنيم و ابتدا 'زنده بودن' را در قالب المان هاى بنيادى فضاى فازى و 'توابع ال' تعريف مى كنيم و شرايط خلق يك موجود زنده از مجموعه اى از اتم ها و مولكول ها را بررسى مى كنيم. با مرور بحث فرآيندهاى نوسانى محلول هاى شيميايي (chemical oscillations) كه در كلاس تئورى آشوب ٢ داشتيم، قدم اول را با خلق يك سلول شبه قلب در درون يك محلول بيوشيميايي توصيف مى كنيم. در ادامه، سلامتى و به پيرو آن بيمارى را در چارچوب اين مدل تعريف و بيولوژى 'رياضى-اساس' خودمان را شكل مى دهيم كه بيولوژى 'شيمى-اساس' موجود را تكميل مى كند. به اين ترتيب، پاتولوژى جديدى و بر آن اساس سيستم درمان (پزشكى) جديدى ارائه مى كنيم كه مداواى 'بيمار' و نه 'بيمارى' را هدف قرار مى دهد. اين درس را با معرفى 'پزشكى داناكى' به پايان مى رسانيم.

٤- فلسفه و جهان بينى رویش و پديدآيي (philosophy of emergence): تلاش علمى بشر در نهايت دو هدف را دنبال مى كند: درك واقعيت جهان و استفاده از آگاهى به دست آمده براى 'زندگى'. با توجه آموخته هاى سه درس اول، اينجا 'زندگى' را 'باز تعريف' خواهيم كرد و نشان خواهيم داد كه قانون حاكم بر تولد و رشد انسان همان يگانه قانون حاكم بر جهان در فرماليسم تابع زيتاى ريمان مى باشد. و اينكه اعضاى يكديگريم و از يك گوهر. در ادامه، وارد بحث جامعه شناسى، فرهنگ، آموزش، پرورش، كشاورزى، غذا، ... و در نهايت فلسفه و جهان بينى خاص برتافته از مدل داناكى مى شويم. به اين اميد كه خرافات رايج در جهان روز به روز كم رنگ تر و آرامش درون انسان ها افزون تر شود.

همراه شويم و 'مى در ساغر اندازيم' در سفرى متفاوت به دنياى رياضى، فيزيك، بيولوژى و فلسفه تا 'پرده برافتد و نه تو مانى و نه من!' 

 

با سپاس

آکادمی ناصری

 


شروع ثبت نام در دو درس "تئوری کوانتوم-3" و " تئوری گروه در فیزیک"

 

دوستان و همراهان گرامی

 با درود،

 

فرم ثبت نام کلاس "تئوری کوانتوم3" (Quantum Theory-III) و کلاس "تئوری گروه در فیزیک" (Group Theory in Physics)از سری کلاسهای دوره E، بر روی  سایت آکادمی قرار داده شده است. بدین منظور ، به بخش "ورود/عضویت/ ثبت نام" و در آنجا به بخش "درخواست ثبت نام" مراجعه نمایید.

توجه فرمایید مهلت ثبت نام تا پایان آبان ماه 95 می باشد.

 

با سپاس

آکادمی ناصری

 

قابل توجه دوستانی که در کلاسهای آکادمی شرکت نموده اند

با سلام

 

چند روز پیش ایمیل نظر سنجی برای دوستان ارسال شده است. از آنجا که نظر شما عزیزان در برنامه ریزیهای آکادمی بسیار موثر است، خواهشمندیم جواب خود را حداکثر تا  روز هفتم ابان ماه  برای ما ارسال نمایید.

 

 با سپاس
آکادمی ناصری

شروع ترم بهار 95

قابل توجه پذیرفته شدگان ترم بهار 95:

دوستان گرامی، کلاسهای دوره B(مفاهیم آشوب/مدل داناکی، مفاهیم نسبیتی ، مفاهیم کوانتومی و جبر خطی) و کلاسهای دوره C ( تئوری آشوب1، تئوری کوانتوم1 و نسبیت خاص) و کلاس تئوری کوانتوم2 از روز شنبه 15 خرداد ماه قابل دسترس پذیرفته شدگان محترم قرار گرفته است.

از این به بعد، شنبه هر هفته، جلسه جدیدی از کلاسها بر روی وب سایت آکادمی قرار خواهد گرفت.

 

با سپاس

آکادمی ناصری


اسامی پذیرفته شدگان ترم بهار95

 دوستان و همراهان گرامی

با درود

 

برای دیدن اسامی پذیرفته شدگان در کلاسهای مختلف آکادمی در ترم بهار95 (به روز شده در تاریخ 16 خرداد ماه) لطفا اینجا کلیک نمایید.

 

با سپاس

آکادمی ناصری

 شروع ثبت نام در ترم بهار95

دوستان گرامی

با درود،


فرم ثبت نام کلاس های آکادمی از روز شنبه 18 اردیبهشت ماه در سایت آکادمی قرار داده شده است. بدین منظور ، به بخش "ورود/عضویت/ ثبت نام" و در آنجا به بخش "درخواست ثبت نام" مراجعه نمایید.

توجه فرمایید که مهلت ثبت نام تا 2 خرداد 95 می باشد. بنابراین به درخواست هایی که پس از آن تاریخ به دست ما برسد ترتیب اثر داده نخواهد شد.

پس از پایان مهلت ثبت نام،  تایید شدگان، به کلاس های درخواستی دسترسی خواهند داشت.

 

با سپاس

آکادمی ناصری

 شروع کلاس "ریاضی کاربردی"

قابل توجه پذیرفته شدگان کلاس "ریاضی کاربردی" در ترم زمستان94:

اولین جلسه ی این درس هم اکنون برای این عزیزان قابل دسترس است. از این به بعد هر شنبه، جلسه ی جدیدی از این درس بر روی وبسایت آکادمی قرار خواهد گرفت.

 

با سپاس

آکادمی ناصری

شروع کلاس" تئوری نسبیت عام"

 

 قابل توجه پذیرفته شدگان کلاس "تئوری نسبیت عام":

12 اسفند 1394،  شرکت کنندگان این درس می توانند ویدیوهای جلسه اول را از صفحه مربوطه دانلود نمایند. 

 

با سپاس

اکادمی ناصری

 جلسه آخر کلاس "ریاضی کاربردی"


قابل توجه اعضا گرامی کلاس ریاضی کاربردی: جلسه آخر این کلاس بر روی سایت آکادمی قرار گرفته است. دسترسی شما عزیزان به فایلهای این درس، تا تاریخ شنبه 15 اسفند ماه مقدور می باشد. لذا خواهشمندیم در فرصت باقی مانده نسبت به دانلود جلسات این کلاس اقدام نمایید.

 

با سپاس

آکادمی ناصری

تغییر مکان آکادمی و تغییر تاریخ آغاز کلاس های نسبیت عام و تئوری آشوب-2

 

با درود و پوزش از این تغییر، دو کلاس فوق از اواخر بهمن یا هفته اول اسفند ارائه خواهند شد.

از درک و همراهی تان سپاسگزاری می کنیم.

شروع کلاس "تئوری کوانتوم 2"

با درود

به آگاهی دوستان پذیرفته شده در کلاس "تئوری کوانتوم2" می رسانیم که این کلاس از روز شنبه 10 بهمن ماه شروع می شود. از این پس،هر شنبه جلسه جدیدی از این کلاس بر روی وب سایت آکادمی  قرار خواهد گرفت. لطفا  با دانلود به موقع فیلم هر جلسه، با استاد و سایر شرکت کنندگان کلاس همگام باشید تا مشکلی در روند یادگیری شما پیش نیاید.

 

با سپاس

آکادمی ناصری

شروع کلاس "تئوری آشوب2"

قابل توجه دوستان پذیرفته شده در کلاس "تئوری آشوب2":

با درود

به دنبال تکمیل ثبت نام در این درس، شروع رسمی کلاس "تئوری آشوب2" از شنبه سوم بهمن ماه می باشد.

لطفا با دانلود به موقع فیلم هر جلسه، با استاد و سایر شرکت کنندگان همگام باشید تا مشکلی در روند یادگیری شما پیش نیاید.

 

با سپاس

آکادمی ناصری

شروع کلاسهای دوره B و C در ترم زمستان94


 قابل توجه پذیرفته شدگان گرامی :

با درود

به آگاهی می رسانیم کلاسهای دوره B و C، از روز شنبه سوم بهمن ماه برای پذیرفته شدگان، قابل دسترس خواهد بود. از این تاریخ به بعد ، هر شنبه جلسه جدیدی از کلاس ها بر روی وب سایت آکادمی قرار خواهد گرفت. لطفا هر شنبه با دانلود فیلم کلاس ها، با استاد و سایر شرکت کنندگان همگام باشید تا مشکلی در روند یادگیری شما پیش نیاید.

 

با سپاس

آکادمی ناصری

اسامی پذیرفته شدگان در ترم زمستان 94

دوستان و همراهان گرامی

با درود

برای دیدن اسامی پذیرفته شدگان در کلاسهای مختلف آکادمی(به روز شده در تاریخ 4 اسفند ماه) لطفا اینجا کلیک نمایید.

 

با سپاس

آکادمی ناصری

اسامی پذیرفته شدگان کلاس "نسبیت عام"

 دوستان و همراهان گرامی

با درود

برای دیدن اسامی پذیرفته شدگان کلاس "نسبیت عام" (به روز شده در تاریخ 16 دی 94 ) لطفا اینجا کلیک نمایید.


با سپاس

آکادمی ناصریشروع ثبت نام کلاس "تئوری کوانتوم2"

دوستان و همراهان گرامی

با درود،

فرم ثبت نام کلاس "تئوری کوانتوم2 (Quantum Theory-2) از سری کلاسهای دوره D، بر روی  سایت آکادمی قرار داده شده است. بدین منظور ، به بخش "ورود/عضویت/ ثبت نام" و در آنجا به بخش "درخواست ثبت نام" مراجعه نمایید.

 

لازم به یادآوری است پیش نیاز کلاس "تئوری کوانتوم2" درسهای  "تئوری کوانتوم1" و "ریاضی کاربردی" می باشد.

دوستانی که هنوز "ریاضی کاربردی" را نگذرانده اند، اما خواهان شرکت در کلاس "تئوری کوانتوم2" هستند بایستی بطور هم زمان، دراین دو درس ثبت نام نمایند.

 

با سپاس

آکادمی ناصری

ثبت نام کلاس "تئوری آشوب2"

دوستان و همراهان گرامی

با درود،

شروع کلاس "تئوری آشوب 2" (theory of chaos-2) از سری کلاسهای دوره D:

دوستان جهت ثبت نام می توانند به بخش "ورود/عضویت/ثبت نام" و از آنجا به بخش "درخواست ثبت نام" مراجعه نمایند.

مهلت ثبت نام تا تاریخ 16 دیماه سال 94 می باشد. دقت فرمایید که به درخواستهایی که بعد از این تاریخ به دست ما برسد، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

لازم به یادآوری است پیش نیاز کلاس "تئوری آشوب2" عبارت است از: "تئوری آشوب1" و "ریاضی کاربردی" .

دوستانی که هنوز "ریاضی کاربردی" را نگذرانده اند، اما خواهان شرکت در کلاس "تئوری آشوب2" هستند بایستی بطور هم زمان، دراین دو درس، یعنی "تئوری آشوب2" و "ریاضی کاربردی" ثبت نام نمایند.

 

با احترام

آکادمی ناصری

ثبت نام کلاسهای سری B و سری C

دوستان و همراهان گرامی

با درود،

فرم ثبت نام کلاس های سری B وسری C  بر روی  سایت آکادمی قرار داده شده است. بدین منظور ، به بخش "ورود/عضویت/ ثبت نام" و در آنجا به بخش "درخواست ثبت نام" مراجعه نمایید.

توجه فرمایید که مهلت ثبت نام تا 14 دیماه 94 می باشد. بنابراین به درخواست هایی که پس از آن تاریخ به دست ما برسد ترتیب اثر داده نخواهد شد. پس از پایان مهلت ثبت نام،  تایید شدگان، به کلاس های درخواستی دسترسی خواهند داشت.

با احترام
آکادمی ناصری

آخرین مهلت ثبت نام کلاس"تئوری نسبیت عام"
 

دوستان و همراهان گرامی

 با درود،

به اطلاع متقاضیان ثبت نام در کلاس "تئوری نسبیت عام" (General Relativity) می رساند که آخرین مهلت ثبت نام در این درس 8 دی ماه می باشد. لطفا در فرصت باقی مانده نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایید.

 توجه فرمایید، بعد از این تاریخ، به درخواستهای رسیده، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

 با سپاس از همکاری شما

آکادمی ناصری

با درود،

آکادمی ناصری در نظر دارد به زودی درس نسبیت عام (General Relativity) را ارائه دهد. 

توجه : پيش نياز درس نسبيت عام ، هر سه درس پايه (شامل "مفاهیم نسبیتی"، "مفاهیم کوانتومی" و "تئوری آشوب/مدل داناکی" )، جبر خطى، نسبيت خاص و رياضيات كاربردى (فرماليسم لاگرانژى-هاميلتونى) مى باشد.

برای ارسال درخواست ثبت نام ، به بخش "ورود/عضویت/ ثبت نام" و در آنجا به بخش درخواست ثبت نام مراجعه نمایید.

 

با احترام

آکادمی ناصری


 با درود،

دوستان گرامی ،

برای دیدن اسامی تاییدشدگان کلاس "تئوری کوانتوم2"[به روز شده در تاریخ 8 آبان 94 ]  اینجا کلیک کنید.

 

با احترام

آکادمی ناصری


 با درود،

دوستان گرامی،

آکادمی ناصری در نظر دارد در ترم پاییز 94 ، "درس کوانتوم II" را برای بار دوم ارائه دهد.

توجه بفرمایید فقط افرادی در این کلاس می توانند ثبت نام کنند که درس های "مفاهیم کوانتومی" ، " زبان ریاضی تئوری کوانتوم" ، "جبر خطی" را گذرانده باشند.

در صورتیکه واجد شرایط فوق هستید، ، برای ثبت نام لطفا اینجا کلیک کنید.

 

با احترام

آکادمی ناصری

با درود،
دوستان گرامی ،

برای دیدن اسامی پذیرفته شدگان ترم تابستانی 94 لطفا اینجا کلیک کنید.

با احترام

آکادمی ناصری


 

با درود،
دوستان گرامی ،


فرم ثبت نام کلاس های سری B وC آکادمی ناصری از روز شنبه 20 تیر ماه در سایت آکادمی قرار داده شده است.

توجه بفرمایید که مهلت ثبت نام تا 20 مردادماه 94 می باشد و به درخواست هایی که پس از آن تاریخ به دست ما برسد

ترتیب اثر داده نخواهد شد.

پس از پایان مهلت ثبت نام، ثبت نام ها بررسی و تایید شدگان دسترسی به کلاس های درخواستی خواهند داشت.

با احترام
آکادمی ناصری


  با سلام،

دوستان گرامی،

با اطلاع می رسانیم ثبت نام ترم تابستانی برای کلاس های سری B و C ار روز شنبه 20 تیر 94 بر روی سایت آکادمی قرار خواهد گرفت.

 

با احترام

آکادمی ناصری


 با سلام،

دوستان گرامی ،

جهت اطلاع از اسامی پذیرفته شدگان ترم جدید و نیز شرایط و زمان شروع کلاس ها اینجا کلیک کنید

با احترام

آکادمی ناصری

------------------------------------------------------------

با سلام،

دوستان گرامی،

خوشحالیم به اطلاع برسانیم که مشکل دامنه www.naaseri.com رفع گردید و شما عزیزان می توانید از طریق این دامنه که آدرس اصلی سایت آکادمی ناصری است به آموزش های آکادمی دسترسی داشته باشید.

با احترام فراوان
آکادمی ناصری


با سلام،
دوستان گرامی،
ضمن تبریک فرارسیدن سال نو و آرزوی ایامی خوش برای شما عزیزان ،

به اطلاع می رسانیم آکادمی ناصری برای دروس سری B و C در ترم بهاری 94 دانشجو می پذیرد. برای ثبت نام لطفا به قسمت "ورود/عضویت/ثبت نام" و در آنجا به بخش "درخواست ثبت نام" مراجعه فرمایید. شایان ذکر است مهلت ثبت نام تا 31 فروردین 94 می باشد.

با احترام
آکادمی ناصری


با سلام،

دوستان گرامی،
ضمن تبریک فرارسیدن سال نو و آرزوی ایامی خوش برای شما عزیزان ،

به اطلاع می رسانیم جلسه آخر درس نسبیت خاص در سایت آکادمی قرار داده شده است.
با پایان یافتن جلسات این درس، دسترسی شما به این کلاس تا تاریخ 17 فروردین 94 برقرار خواهد بود .
لطفا در این فاصله زمانی نسبت به دانلود جلساتی که هنوز دانلود نکرده اید اقدام فرمایید.توجه بفرمایید که پس از این تاریخ دسترسی شما از این کلاس بطور کامل برداشته خواهد شد و به درخواست هایی که برای دسترسی مجدد به فایل های جلسات باشد ترتیب اثر داده نخواهد شد.

با احترام
آکادمی ناصری


با سلام
قابل توجه دانشجویان دروس سری B(پایه)،

با توجه به اتمام جلسات این دروس، دسترسی دانشجویان به این کلاس ها تا تاریخ 9 اسفند 93 برقرار خواهد بود .

لطفا در این فاصله زمانی نسبت به دانلود جلساتی که هنوز دانلود نکرده اید اقدام فرمایید.توجه بفرمایید که پس از این تاریخ دسترسی دانلود از این کلاس برداشته خواهد شد و به درخواست هایی که برای دسترسی مجدد به فایل های جلسات باشد ترتیب اثر داده نخواهد شد.

با احترام
آکادمی ناصری


با سلام
دوستان بسیار گرامی،
آدرس رسمی سایت آکادمی ناصری به naaseri.net تغییر یافت. شما عزیزان می توانید نسبت به دانلود فیلم کلاس ها در این دامنه اقدام فرمایید. از اینکه در این مدت با صبوری و همراهی خود ما را در رفع مشکل بوجود آمده همراهی کردید کمال قدردانی را داریم.

با احترام
آکادمی ناصری


با سلام،

قابل توجه پذیرفته شدگان دروس مرحله2،

دروس مرحله 2 از تاریخ 27 دیماه 93 شروع خواهد شد و از این تاریخ به یعد ، هر شنبه جلسه جدیدی از این کلاس ها بر روی وبسایت آکادمی ناصری قرار خواهد گرفت. لطفا هر شنبه با دانلود فیلم کلاس ها، با استاد و سایر شرکت کنندگان کلاس همگام باشید تا مشکلی در روند یادگیری شما پیش نیاید.

 

با احترام

آکادمی ناصریبا سلام،

دوستان گرامی،
به استحضار می رسانیم جلسات درس ریاضیات کاربردی در ترم جدید آغاز شد.هم اکنون جلسات اول و دوم این درس بر روی سایت آکادمی قرارداده شد.

با احترام
آکادمی ناصری

قابل توجه دانشجویان جاری کلاس های مرحله2 ،

مهلت دانلود جلسات درس تئوری آشوب و کاربرد آن تا روز 18 دیماه تمدید شد.

لطفا در صورتیکه این دو جلسه را دانلود نکرده اید، در مدت زمان باقیمانده نسبت به دانلود اقدام فرمایید.

توجه بفرایید مهلت فوق قابل تمدید نیست.

 

با احترام

آکادمی ناصری


 با سلام

دوستان گرامی،

برای دیدن پذیرفته شدگان تمامی کلاس های  آکادمی در ترم جاری ، اینجا کلیک کنید.

با احترام

آکادمی ناصری

قابل توجه اعضای محترم سایت آکادمی،

آکادمی ناصری برای ترم پاییز 93 دانشجو می پذیرد.

برای اطلاع از جزییات و ثبت نام در کلاس ها ، لطفا به "صفحه ورود /عضویت/ثبت نام" و در آن صفحه به بخش "ثبت نام" مراجعه نمایید. مهلت ثبت نام تا 15 آبان 93 می باشد و پس از آن لینک ثبت نام از روی سایت برداشته خواهد شد.

با احترام

آکادمی ناصری

----------------------------------

قابل توجه دانشجویان کلاس های اصلی:

خوشحاليم شروع كلاس "رياضيات كاربردى" را در مجموعه "دروس اصلى" آكادمى اعلام كنيم.

اولين موضوع مورد بحث مان "حساب تغييرات" (calculus of variations) مى باشد كه با معرفى معادله زيبائى كه ساختار بنيادى طبيعت را توصيف مى كند شروع مى شود و ما را يك گام ديگر به شناخت بهتر جهان و تعريف دقيتر "واقعيت" نزديك خواهد كرد. عليرغم پيچيدگى رياضى اين بحث، خواهيم ديد كه موضوعى بسيار دلنشين است و تلاش كرده ايم به زبانى ساده و متفاوت ارائه گردد.

از نظر كاربردى اين بحث كمك خواهد كرد كه مكانيك لاكرانژى (Lagranian Mechanics) و به دنبال آن مكانيك هاميلتونى (Hamiltonian Mechanics) و براكت هاى پواسون (Poisson Brackets) را درك كنيم كه اساس مطالعات و كلاس هاى ما در تئورى هاى نسبيت، كوانتوم و مدل داناك مى باشند. 

در ادامه، كلاس هاى هندسه ديفرانسيلى (Differential Geometry)، توپولوژى ديفرانسيلى  (Differential topology)، سطوح ريمانى (Riemann Surfaces) و جبر كليفورد (Clifford Algebra) رائه خواهند شد كه جزئيات اينها را به اطلاع خواهيم رساند.

شركت در اين كلاس براى همه شركت كنندگان دروس اصلى اجباريست و اين افراد تا دو جلسه اول نیازی به ثبت نام ندارند. لینک ثبت نام برای جلسات بعدی این کلاس به زودی در وب سایت آکادمی قرار خواهد گرفت.

با احترام

آکادمی ناصری

اسامی پذیرفته شدگان کلاس های مقدماتی ترم تابستانی-> اینجا

{slider=ثبت نام ترم تابستانی}

دوستان گرامی،

به اطلاع می رسانیم که درس های پایه آکادمی ناصری(شامل "تئوری نسبیت مقدماتی"،"معرفی سیستم های پیچیده و تئوری آشوب" و "مبانی تئوری کوانتوم"و"جبرخطی") بار دیگر در ترم تابستانی 93 ارائه می شوند. دوستانی که این کلاس ها را نگذرانده اند می توانند از قسمت "ورود/عضویت/ثبت نام" اقدام به ثبت نام نمایند. لازم به ذکر است این 3 کلاس ، پیش نیاز سایر کلاس های آکادمی می باشد. بنابراین دوستانی که تمایل به گذراندن سایر کلاس های آکادمی دارند، می بایستی حتما این 3 کلاس را گذارنده باشند.

با سپاس

پذیرفته شدگان "کلاس جبر خطی" :اینجا

پذیرفته شدگان "کلاس های پايه" دوره ٣:  اینجا 

 پذیرفته شدگان "کلاس های اصلى-١":      اینجا

 

دوستان گرامی،

به اطلاع می رسانیم که درس های پایه آکادمی ناصری(شامل "تئوری نسبیت مقدماتی"،"معرفی سیستم های پیچیده و تئوری آشوب" و "مبانی تئوری کوانتوم") بار دیگر در ترم بهاری93 ارائه می شوند. دوستانی که این کلاس ها را نگذرانده اند می توانند از قسمت "ورود/عضویت/ثبت نام" اقدام به ثبت نام نمایند. لازم به ذکر است این 3 کلاس ، پیش نیاز سایر کلاس های آکادمی می باشد. بنابراین دوستانی که تمایل به گذراندن سایر کلاس های آکادمی دارند، می بایستی حتما این 3 کلاس را گذارنده باشند.

با سپاس

همسفران خوب و عزيز،

نوروزتان خجسته و هر روز سال نوتان فرخنده باد!

اولين نوروز آكادمى مان را تجربه مى كنيم و در همين مدت كوتاه به يمن همراهى تان گام هاى مهمى برداشته ايم.

اكنون لازم است كه با ابزار رياضى بيشترى آشنا شويم تا سنگلاخ مسير كمتر فكرمان را مشغول ناهموارى ها كند و شوق ادامه راه دراز پيش رويمان پايدار باشد. 
با آغاز سال جديد لازم است كه ابتدا با "جبرخطى" (linear algebra) و "ميدان هاى رياضى" (math fields) آشنا شويم تا راحت تر "اعداد مختلط" (complex numbers) را درك كنيم و بحث مان را به معرفى رياضيات كواترنيونى (quaternion math) بكشانيم. مجموعه اين كلاس ها كه بطور آزاد ارائه خواهند شد احتياج به ثبت نام ندارد و همه اعضا (حتى ثبت نام نكرده ها) مى توانند شركت كنند، درك كلاس هاى بهارى را بهتر خواهد كرد (توجه: شركت در اين كلاس ها براى دانشجويانى كه دروس اصلى آكادمى را مى گيرنداجبارى است).

همزمان، كلاس هاى بهارى مان را نيز آغاز خواهيم كرد و آنچه را كه در ترم هاى قبل در قالب سه درس بنيادى (نسبيت و كوانتوم و آشوب) آموختيم در عمق و به زبان رياضياتى كه آنرا نيز فراخواهيم گرفت مطالعه خواهيم كرد.

همچنين، با توجه به تعداد آراى شما دركلاس هاى درخواستى در اولين فرصت مباحث "نور و پولاريزاسيون"، "ترموديناميك و قانون دوم"، "ثابت هاى پلانك"، "الكترومغناطيس و تئورى ماكسول"، "امواج" ضبط و ارائه خواهند شد.

آماده مى شويم كه در تابستان به مطالعه و درك "مغز" بپردازيم و با بيولوژى داناكى آشنا شويم. هم اكنون با دوستان مشغوليم كه وبگاه خاصى را براى "بيولوژى سيستم هاى پيچيده" آماده كنيم كه فعاليت هاى مربوط به بيولوژى، پاتولوژى و پزشكى در چارچوب مدل داناكى را آنجا متمركز خواهيم كرد.

از طرف ديگر، خوشحالم كه هسته اصلى مطالعاتى و تحقيقاتى مان از بين شركت كنندگان فعال كلاس ها شكل مى گيرد و بعد از ترم تابستان از نظر كمىت و كيفىت تعدادمان و نيز مطالب آموخته شده به جائى خواهيم رسيد كه بتوانيم بر روى پاره اى از پروژه ها با هم كار كنيم. درحقيقت، فعاليت اصلى آكادمى مان از آن زمان آغاز خواهد شد.

ضمن تلاش درجهت بالا بردن كيفيت آموزش و مطالب كلاس ها، شما را به مرور در جريان كارها و برنامه ها قرار خواهم داد تا با نظرات و پيشنهاداتتان اشتباهات كم و لذت طى مسير بيشتر گردد. تاكيد مى كنم كه تلاش من بدون همراهى شما بى معنى مى باشد.

به عنوان مهمترين پيغام و فلسفه نوروز، به يارى آنانكه زندگى شان فرصت هاى كمترى در اختيارشان گذاشته است و مشكلات بيشترى نسبت به ما دارند خواهيم رفت، كه اعضاى يكديگريم و از يك گوهر!

هر و همه وقت تان خوش،
ناصرى

آكادمى تصميم گرفته است كه موضوعاتى را زير عنوان "كلاس هاى درخواستى" ارائه كند.

علاوه بر دروس اصلى مانند تئورى هاى نسبيت، كوانتوم و سيستم هاى پيچيده و آشوب كه ساختار اصلى آكادمى را تشكيل مى دهند، در اين كلاس هاى كوتاه (نيم تا سه ساعته) گزيده هائى از فيزيك و رياضى ارائه مى شوند كه هدف علاقه سازى در فيزيك و رياضى و نيز بالا بردن آگاهى و دانسته هاى اعضاى آكادمى در جهت شناخت علمى جهان مى باشد. همچنين، اين جلسات مى توانند كمك زيادى به درك بهتر مطالب كلاس هاى اصلى براى دانشجويان رسمى آكادمى كنند.

در اين راستا، آكادمى موضوعات و مباحثى را پيشنهاد مى كند كه بسته به تعداد آراى هر كدام توسط اعضاى آكادمى اولويت برگزارى آن مشخص خواهد شد و در اولين فرصت ارائه خواهيم كرد.

در ضمن اعضا و دانشجويان آكادمى نيز مى توانند موضوع مورد علاقه خود در فيزيك و رياضى را پيشنهاد نمايند كه در صورت كسب آرا ارائه گردد  

لازم است كه براى مشاهده ليست و نيز راى به موضوع مورد علاقه تان ابتدا لاگين كنيد. 

 

آكادمى در نظر دارد كلاس هاى زير را در صورت به حد نصاب رسيدن داوطلبان از هفته دوم فروردين ٩٣ برگزار كند.

آخرين مهلت ثبت نام: ١٥ اسفند ١٣٩٢

    - زبان رياضى تئورى كوانتوم

    - تئورى نسبيت خاص

    - تئورى آشوب و كاربرد آن

براى جزئيات بيشتر لطفا به صفحه مربوطه در منوى اصلى مراجعه كنيد.

 

نظرات   

 
+1 #149 ...پگاه برادران 1396-04-25 08:09
با درود و آرزوی سلامتی
کمتر از سه سال پیش در همین صفحه افتخار آفرینی خانم میرزاخانی در صحنه ریاضیات که باعث شادی همه ما شد را به یکدیگر تبریک گفتیم و حالا با گذشت کمتر از سه سال و در کمال ناباوری مجبوریم فقدان ایشان را در این اقلیم بپذیریم... و چه پذیرش سخت و سنگینی!
...

کوچ زودهنگام این دانشمند فرهیخته را به استاد ناصری عزیز و همه اعضای آکادمی تسلیت می گویم.

"" هرچه بیشتر برای ریاضیات وقت می گذارم، بیشتر شگفت زده می شوم"" مریم میرزاخانی
 
 
#148 عرض تسلیتنیلوفر محسنی 1396-04-25 05:48
در گذشت بانوی فرزانه، مریم میرزاخانی را به حضور آقای دکتر ناصری و همراهان آکادمی تسلیت عرض می نمایم.
 
 
#147 خیرمقدمپگاه برادران 1396-02-09 21:40
با درود و آرزوی سلامتی و شادابی برای استاد عزیزمان و تک تک اعضای محترم آکادمی

دوست دارم از صمیم قلب از طرف خودم و دیگر دوستان قدیمی آکادمی به همه اعضای جدید و پذیرفته شدگان بهار 96 خوش آمد و شادباش بگویم.

به باور من ، اینجا دانشگاه نیست بلکه رویشگاه است و علم،نوشیدنی و چشیدنی است. آنقدر سرمست تان می کنند که خود به خود قد می کشید تا... "افق های دور".

حضورتان سبز و همت تان والا باد.
 
 
+6 #146 قدردانیپگاه برادران 1395-10-07 16:34
با سلام و احترام خدمت استاد گرامی و دوستان آکادمی

خوشحال و قدردان هستم که درس "ریاضی رویش و پدیدآیی" از مجموعه دروس "مدل داناکی" در شرف آغاز است. فکر می کنم اغلب پذیرفته شدگان نزدیک سه سال منتظر این شروع بوده ایم و برای آن روز شماری کرده ایم. امیدوارم همزمان با فراگیری این سلسله دروس، بتوانیم کار تیمی منسجم و جدی تری را در راستای اهداف پژوهشی آکادمی انجام دهیم.

با آرزوی سلامتی، موفقیت و کامیابی برای استاد عزیز و همه اعضای آکادمی ناصری
 
 
+4 #145 10حسین طحان کار دزفولی 1395-09-12 08:28
سلام
بسیار خوشحالیم به سطحی رسیده ایم که می توانیم تیوری داناک را شروع کنیم. تیوری که خیلی ها تشنه یاد گرفتن آن هستن و شاید اولین افرادی که این تیوری را یاد. می گیرن ما هستیم این موضوع بسیار لذت بخشه
از دکتر ناصری بسار سپاس گذارم که نتیجه سالها زحمت و تلاش خودشونو در اختیار ما قرار میدن.
امیدوارم که بتو نیم جواب اعتماد دکتر ناصری را آنگونه که شایسته است را بدیم
با آرزوی موفقیت و شادی برای همه
 
 
+3 #144 تایید وجود امواج گرانشیفرانک عابد 1394-12-05 15:25
سلام
چندی پیش در اخبار اعلام شد که دانشمندان توانسته اند امواج گرانشی که انیشتین در تئوری نسبیت عام پیش بینی کرده بود را رصد کنند.
ببخشید استاد، ایا تایید وجود امواج گرانشی ، بر روی اهداف و روند کاری ما در آکادمی تاثیر مثبت یا منفی خواهد داشت؟

باز هم سپاسگزار شما هستم از اینکه چنین فرصتی را برای ما ایجاد کردید تا بتوانیم چنین مطالب نابی را پیگیر باشیم. من که واقعا خوشحالم و خودم را مدیون لطف شما می دانم.
لینک این خبر را در ادامه خدمتتان می گذارم.
http://www.irna.ir/fa/News/81960404/

ناصرى:
با درود، اين مشاهده و تاييد امواج گرانشى خبر مهمى است چون نه تنها بار ديگر تئورى نسبيت عام اينشتين را تاييد مى كند بلكه در موارد زيادى راهگشا خواهد بود كه در درس نسبيت عامًكه از اين هفته شروع مى كنيم با جزئيات نسبتا خوبى به آنها خواهيم پرداخت.
 
 
+8 #143 10حسین طحان کار دزفولی 1394-09-10 15:17
سلام
وارد صفحه خبرهای آکادمی شدم تاچشمم به ارائه درس نسبیت عام خورد شوکه شدم. یاد گرفتن نسبیت عام با تمام جزئیات آزوی همه دانشجویان فیزیکه ولی ما بیشتر خوشحالیم چون قراره در آکادمی و از زبان درکتر ناصری مهمترین تئوری تاریخ علم را یاد بگیریم.
بسیار سپاس گزارم از دکتر ناصری بابت ارئه این درس
 
 
+4 #142 پیرو کامنت 138محسن پورقاسمیان 1394-07-12 07:36
جناب ناصری عزیز با سلام. از شما و خانواده آکادمی ناصری تشکر میکنم به جهت ارائه درس کوانتوم 2 در پاییز 94 :برای شما آرزوی سلامتی و تندرستی میکنم و برای خودم آرزوی صبر و حوصله میکنم تا زمان ارائه درس آشوب 2 نیز فرا برسد.بابت تمام زحمات شما سپاسگزارم.شاد و سربلند باشید.
 
 
#141 چو عضوی به درد آورد روزگار...فرانک عابد 1394-07-05 08:10
با سلام
وقتتان به سلامتی و شادی

استاد بزرذگوار و همراهان گرامی،
می دانم که آکادمی ناصری، صرفا یک سایت علمی است. اما ما در اینجا یاد می گیریم که جدا از یکدیگر نیستیم و هر کدام یک جز از یک "کل" هستیم. به همین دلیل می خواستم اندوه خود را از واقعه "منا" اظهار کنم و برای خانواده های داغدار، آرزوی صبر و آرامش را داشته باشم.
 
 
+1 #140 یک سوالامیر محمد نوروزی 1394-06-22 12:13
جناب دکتر یک سوال داشتم ولی نمی دانستم کجا باید ان را اظهار کنم از همین رو همین جا چنین سوالی را از شما می پرسم
جناب دکتر با توجه به مطالبی که در کلاسها و خصوصا کلاس نظریه اشوب اظهار نمودید و با توجه به نقش پارامتر کنترل در سیستمها ایا سیستمی در دنیا حال چه انسانی چه مهندسی وجود دارد که بتوان بدون اعمال پارامتر کنترل ان را به تعادل رساند؟ اگر بخواهم دقیق تر بگویم ایا سیستمی وجود دارد که پایدار باشد ولی در ان پارامتر کنترلی وجود نداشته باشد؟!

ناصرى:
با سلام، اگر سيستمى را به حالت پايدار برسانيم به اين معنى است كه قبل از پايدار شدن ناپايدار يا نيمه پايدار بوده است. در اين حالت حتما بايد پارامترى باشد كه با تغيير آن بتوانيم به طرف پايدارى برويم. ولى گاه سيستمى پايدار است و همچنان پايدار باقى مى ماند (مانند يك توپ ته چاه) اينجا ديگر نيازى به تعريف پارامتر كنترل نيست.
 

شما اجازه ارسال نظر ندارید. لطفا ابتدا عضو شوید