فارسی/Persian

 
Project MZ2 is an attempt to study nature and the physical entities in their context, complementary to the current content-base study followed by all the fundamental theories of physics.
A novel framework is devised and a mathematical formalism based on Reimann Zeta zeros, the Monster, random matrices, and chaos theory employed to describe the universe and the universal entities and phenomena.
The proposed framework is verified by the fact that the certain important physical constants, such as Planck constant, Boltzmann constant, and Higgs Boson mass, are produced theoretically with an accuracy of 99.9%. Work is in progress to calculate the Gravitational constant and the speed of light.
 
 

 « راهنمای عضویت و ثبت نام »

 

 عضویت رایگان:

 لطفا از طریق منوی «عضویت»،  فرم درخواست عضویت را پر و ارسال نمایید. اطلاعات شما بررسی و حساب کاربری شما توسط گروه پشتیانی سایت ساخته شده و به ایمیل شما ارسال خواهد شد. این روند ممکن است تا یک هفته بطول بینجامد.

  توجه: لطفاً نام و نام خانوادگی خود را با فونت فارسی وارد نمایید.

  توجه داشته باشید که عضویت شما در آکادمی به معنی ثبت نام در دوره های مقدماتی و تخصصی نیست. با عضویت در آکادمی، فقط امکان دسترسی به برخی از ویدئوهای عمومی را خواهید داشت. در صورت تمایل به ثبت نام در دوره های آکادمی ادامه این مطلب را بخوانید.

 

مراحل ثبت نام در دوره های آکادمی:

  

 1-  ابتدا باید عضو آکادمی شده باشید(مرحله بالا)،

  2- درخواست ثبت نام خود را از طریق سایت برای ما ارسال نمایید. ( بخش «حساب کابری من» ← ثبت نام در دوره ها)

  3- درخواست اولیه ثبت نام شما در آکادمی بررسی خواهد شد و ایمیلی حاوی اطلاعات حساب آکادمی برای شما جهت واریز پیش پرداخت "حق عضویت دوره ای" ارسال می گردد.

  4- با ارسال فیش واریز پیش پرداخت، از طریق  «حساب کابری من»  قسمت «ثبت اطلاعات پرداخت» پرونده شما در نوبت رسیدگی و پذیرش قرار خواهد گرفت.

 5- با پرداخت حق عضویت دوره ای ، ثبت نام شما رسمیت خواهد یافت و شما نامه پذیرش نهایی را از طریق ایمیل دریافت خواهید نمود.

  6- دسترسی شما به دوره ثبت نامی با شروع کلاس‌ها طبق تاریخ های از پیش اعلام شده بر قرار می گردد.

  (لطفا جهت اطلاع از اخبار و رویدادهای آکادمی، علاوه بر سایت در کانال تلگرامی آکادمی به آدرس https://t.me/natphys عضو شوید.)

 

حق عضویت دوره ای و شهریه اختیاری:

 1. حق عضویت دوره ای: به منظور تامین هزینه های اکادمی حق عضویت دوره ای تعیین شده است که افرادی که در دوره های آکادمی ثبت نام می کنند ملزم به پرداخت آن می باشند. در حال حاضر مقدار آن 250 یورو برای افراد مقیم خارج از کشور و 3 میلیون تومان برای افرادی است که در ایران زندگی می‌کنند. حق عضویت دوره ای شامل کلیه دروس هر دوره می شود.

 2- شهریه اختیاری برای هر درس: این شهریه به ازای هر درس پرداخت می شود و مقدار آن 100 یورو هست که افراد بسته به وسع مالی خود می‌تواند تمام یا قسمتی از آنرا برای حمایت از فعالیت های تحقیقاتی اکادمی پرداخت نماید.

 توجه: ممکن است که در دوره های بعدی مقدار حق عضویت دوره ای تغییر کند که این تغییر از طریق همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد.

 
پیش پرداخت حق عضویت دوره ای:

- مبلغ 500 هزار تومان برای متقاضیان داخل ایران
-مبلغ 50 یورو برای متقاضیان خارج از ایران

 

نحوه برگزاری کلاس ها:

 بعد از ثبت نام و پذیرفته شدن و با شروع دوره ای که برای آن ثبت نام کرده اید با مراجعه به  «حساب کاربری من» و بخش «کلاس های من» دروس، قابل دسترس خواهند بود.

 هر دوره در تاریخی معین آغاز می شود و کلاس های مقدماتی به صورت هفتگی و کلاسهای تخصصی هر دوهفته یکبار، قابل دسترس خواهند بود.

 جهت انسجام مطالب و درک راحت دانشجویان، دروس به ترتیبی خاص ارائه می شوند.

 سطح علمی تمامی دروس، از سطح دبیرستان شروع شده و تا سطوح بالاتر ادامه می یابد.

 شما می توانید نظرات و پرسش های خود را در بخش های مربوطه به اشتراک گذاشته و پاسخ پرسش های خود را دریافت نمایید.

 توجه : حق تعیین و تغییر مدت زمان دوره، تعداد جلسات و نوع دروس در هر دوره برای آکادمی محفوظ است. این موارد بسته به صلاحدید مدیر آکادمی و با توجه به بازخوردها و نحوه مشارکت دانشجوها و ... در هر دوره نسبت به دوره های قبل و بعد ممکن است به نحو متفاوتی برنامه ریزی شود که اطلاعیه آن پیش از شروع هر دوره، یا در طی زمان برگزاری به آگاهی شرکت کنندگان خواهد رسید.