توجه!
در صورتیکه با کلیک روی جلسات ، پیغام عدم دسترسی به صفحه مورد نظر می گیرید و یا جلسه ای غیرفعال است ، به یکی از دلایل زیر است. لطفا از ارسال ایمیل و پرسش در این مورد خودداری کنید. ایمیل هایی از این دست پاسخ داده نخواهند شد.

1- شما در کلاس موردنظر ثبت نام نکرده اید(هرچند که عضو سایت ممکن است باشید)
2- شما با نام کاربری خود وارد سایت نشده اید.
3- کلاس موجود در سایت، مربوط به ترم شما نیست و ترم شما هنوز شروع نشده است
4- جلسات هر کلاس بصورت هفتگی ( روزهای شنبه ) بر روی سایت قرار می گیرد. در صورتیکه در کلاسی ثبت نام کرده اید ولی برخی جلسات غیرفعال است، به این دلیل است که در هفته های آینده بر روی سایت قرار خواهند گرفت.

  • دینامیک غیرخطی
  • تحلیل رفتار سیستم
  • تغییر حالت و کیفیت
  • مدل ریاضی یک لیزر ساده
  • سیستم های یک بعدی نوسانی
  • سیستم های دو-بعدی
  • سیستم های غیرخطی (دوبعدی)
  • سیستم غیرخطی-کاربردها
  • ریتم "زندگی" و فرآیندهای حیاتی

 

پرسش و پاسخ (در مورد اين درس خاص):  اينجا

نظرات (در مورد كيفيت و نحوه ارائه اين درس خاص): اینجا

دیدگاه‌ها  

+3 #3 سعید مومنی 1396-11-09 16:36
با سلام حضور استاد گرامی دکتر ناصری عزیز
1- پیشنها می شود در صورتیکه ممکن باشد بخشی در سایت افزوده شود و کتاب های و جزوات مفید علمی چه به زبان فارسی و چه زبان انگلیسی مرتبط با فعالیت های آکادمی جهت دانلود در آن بخش آپلود شود.
2- پیشنهاد می شود کانال تلگرامی با مدیریت جنابعالی راه اندازی شود و روزانه مطالب و نکات جالب علمی در آن قرار گیرد. در صورتیکه برای استاد عزیز از نظر وقت محدودیت وجود داشته باشد ادمین های دیگری برای گروه در نظر گرفته شود که برنامه های گروه را به طور مستمر پیگیری کنند.
با تشکر.
نقل قول کردن
+1 #2 سعید مومنی 1396-10-22 16:56
سلام خدمت استاد گرامی و ارجمند دکتر ناصری عزیز.
ممنون از شما که درس تئوری آشوب را در ترم زمستانه برگزار می نمایید. این جلسه به لطف اشارات شما به معادلات دیفرانسیل برایم جذاب بود. خواهشمندم همان طور که در ویدئوی آموزشی نیز اشاره کرده اید کلاس درس معادلات دیفرانسیل را هم آغاز نمایید. از شما که صبورانه به این کمترین شاگردان خود درس جهانشناسی علمی می دهید سپاسگزارم و امیدوارم خداوند به شما سلامتی عطا فرماید. با تشکر.
نقل قول کردن
+2 #1 رضا اختیار وکالتی 1394-04-24 03:29
همه درس هایی که استاد ارائه می کنند بسیار عالی هستند بویژه درس آشوب غیر از این که فیزیک یاد می دهد نگرش جدیدی در مورد طبیعت و جهان ایجاد می کند.
جای دارد در این دو ترمی که با آکادمی بوده ام از زحمات استاد تشکر کنم که باعث شد فیزیک را از منظر دیگر و بهتر ببینم و مطالعه کنم. بر این اساس ضمن خواهش از استاد ناصری جهت ارائه بقیه دروس ذکر شده در سایت, پیشنهاد می کنم دو درس ترمودینامیک و مکانیک آماری نیز جزو دروس آکادمی قرار گیرند.
با تشکر
وکالتی

ناصرى:
با سلام، در اين موارد نيز لازم است بحث هائى داشته باشيم خصوصا در ادامه كلاس تئورى آشوب كه به بحث آنتروپى خواهيم پرداخت.
خوشحالم كه در اين دوره همراه جمع ما بوديد.
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید